Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
  • Nowy
Nóż Morakniv Companion pomarańczowy stal nierdzewna
search
  • Nóż Morakniv Companion pomarańczowy stal nierdzewna

Nóż Morakniv Companion pomarańczowy stal nierdzewna

66,00 zł
Brutto

Model Companion to najbardziej rozpoznawalny produkt firmy Mora. Dzięki temu mamy doskonałą widoczność noża w każdych warunkach.

Klinga noża wykonana jest ze stali nierdzewnej typu Sandvik zahartowanej do wartości HRC 57-58. Taka twardość zapewnia odpowiednią wytrzymałość noża oraz łatwe, ponowne ostrzenie. Teksturowana i ergonomiczna rękojeść to pewny chwyt podczas operowania nożem. Pochewka w widocznym, pomarańczowym kolorze wykonana jest z tworzywa. Jej prosta budowa zapewnia łatwe utrzymanie w czystości. Mocowanie pochwy na pasku odbywa się za pomocą funkcjonalnego klipsa

Ilość
W magazynie

Cechy noża Morakniv Companion 

  • Głownia wykuta z wytrzymałej i łatwej w ostrzeniu stali nierdzewnej Sandvik 12C27;
  • zahartowana głownia dobrze trzyma ostrość;
  • rękojeść z tworzywa zapewnia pewny, bezpieczny i komfortowy chwyt;
  • mocną pochewkę można, dzięki specjalnemu klipsowi, zawiesić na pasku.

MORA OF SWEDEN pojawiła się na międzynarodowym rynku w 2005 roku, jednak korzenie firmy sięgają do lat 1912 i 1891 kiedy to dwie manufaktury nożowe Mora KJ Eriksson i Frost's Knife łączą się w spółkę. Zjednoczenie doprowadza do rozszerzenia asortymentu oraz zdolności do uruchamiania wielu projektów, które przyczyniają się do dalszego rozwoju firmy. Dzięki temu Mora jest firmą ze 100-letnim doświadczeniem w produkcji narzędzi tnących. Noże oraz pozostałe narzędzia MORA są stosowane w różnych dziedzinach, a osoby, które ich używają mają jedną wspólną cechę. Chcą narzędzi, które upraszczają pracę, są łatwe w obsłudze, i zostały zaprojektowane z zastosowaniem wysokiej ergonomii. Nieważne czy produkty MORA znajdują się na budowach, w zakładach pracy. Albo, gdy wykorzystywane są podczas polowania, łowienia ryb, lub podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu.

5 Przedmioty