Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
  • Nowy
Nóż Morakniv Companion czarny stal nierdzewna
search
  • Nóż Morakniv Companion czarny stal nierdzewna

Nóż Morakniv Companion czarny stal nierdzewna

66,00 zł
Brutto

Niezawodny, poręczny i odporny na rdzę – takimi cechami powinien odznaczać się dobry nóż terenowy. Morakniv Companion spełnia wszystkie te warunki, dlatego świetnie sprawdzi się podczas większości prac obozowych. Uniwersalny kształt i gabaryty noża pozwalają na wykonywanie zarówno prac precyzyjnych, jak i tych wymagających nieco większej siły. Dobrze leży w dłoni i zapewnia bezpieczne użytkowanie.

Ilość
W magazynie

Mora Companion – niezawodny nóż w teren

Konstrukcja noża pozwala na wykonywanie zróżnicowanych prac terenowych. Dzięki kształtowi głowni typu droppoint nóż zyskuje wzmocnienie na czubku ostrza. Jego duża ostrość zapewnia skuteczność w przebijaniu czy przekłuwaniu różnych materiałów. Idąc dalej, należy zwrócić uwagę na profil ostrza. Jest ono gładkie i nie posiada wcięcia przy rękojeści. Dzięki temu nóż Morakniv Companion zapewnia dostatecznie długą krawędź tnącą odznaczającą się płynnym cięciem. Praca nożem jest komfortowa i efektywna, ponieważ ostrze płynnie rozcina większość materiałów, a Ty nie musisz używać dużo siły.

Wykonanie ze stali nierdzewnej 12C27 czyni nóż odpornym i wszechstronnym narzędziem. Jego konserwacja ogranicza się jedynie do bieżącego utrzymania w czystości. Zastosowana stal jest odporna na działanie korozji, dlatego nóż sprawdzi się także podczas gotowania w terenie. Nóż Morakniv Companion dobrze utrzymuje ostrość, a w razie potrzeby daje się łatwo podostrzyć.

Ergonomia chwytu i wygodne przenoszenie

Rękojeść została wykonana z tworzywa sztucznego – polimeru. Materiał ten dobrze leży w dłoni i nie ślizga się nawet po zmoczeniu. Ergonomiczne wyprofilowanie zapewnia stabilny chwyt i chroni przed zsunięciem się ręki na ostrze.

Nóż Morakniv Companion ma prostą kaburę z tworzywa sztucznego.
Pozwala ona na przenoszenia noża w dowolnej pozycji i zabezpiecza go przed wypadnięciem. Pochewkę można zamocować do pasa lub plecaka za pomocą sprężystego klipsa.

5 Przedmioty