Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
  • Nowy
Twardy Gnom - lekki toporek leśny z hartowanym obuchem
search
  • Twardy Gnom - lekki toporek leśny z hartowanym obuchem

Twardy Gnom - lekki toporek leśny z hartowanym obuchem

459,00 zł
Brutto

GWARANCJA PRODUCENTA 25LAT

Twardy Gnom - ulepszona wersja naszego standardowego narzędzia.

Posiada głowice z lepszej stali - C60. Daje to zdecydowaną przewagę względem standardowego modelu - jest twardszy i wolniej się tępi. Długo utrzymuje ostrość roboczą.

Idealny toporek na następny biwak, Gnom to tradycyjne, ręcznie kute narzędzie wykonane z litej stali i drewna jesionowego. Siekiera ma skandynawski design i jest wykonana ręcznie w starym stylu.

Materiał rękojeści to drewno jesionowe, które jest wytrzymałe, ale wystarczająco lekkie do długotrwałego użytkowania. Ostrze z litej stali jest ręcznie kute przez naszych mistrzów rzemiosła, którzy są ekspertami w tworzeniu ostrzy, które są zarówno wystarczająco twarde, aby rąbać drewno, jak i wystarczająco elastyczne, aby nie odpryskiwały i nie łamały się przy uderzeniu.

Przy wadze głowicy zaledwie 600 gramów (1 funt), siekiera jest wystarczająco lekka, aby każdy mógł ją nosić ze sobą gdziekolwiek się udaje!

Obuch siekiery został zahartowany, aby zwiększyć trwałość i uodpornić go na uszkodzenia spowodowane silnymi uderzeniami podczas używania go jako młotka.

Ten topór to idealny sposób na wprowadzenie do swojego życia odrobiny uroku starego świata.
Jest ręcznie robiona i kuta, przy użyciu wyłącznie litej stali i drewna jesionowego. Skandynawski projekt jest zarówno piękny, jak i funkcjonalny, z hartowanym obuchem, która sprawia, że jest świetna do rąbania drewna i wbijania kołków. Jest również lekki, waży zaledwie 600 g, więc możesz go łatwo nosić ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

1 Przedmiot