Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
  • Nowy
Saperka - Łopatka - PanzerSpade Dębowa Kuźnia
search
  • Saperka - Łopatka - PanzerSpade Dębowa Kuźnia
  • Saperka - Łopatka - PanzerSpade Dębowa Kuźnia

Saperka - Łopatka - PanzerSpade Dębowa Kuźnia

147,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Saperka Panzer Spade – Trwałość na Całe Życie

Jeśli szukasz saperki, która przetrwa lata i będzie mogła zostać przekazana kolejnym pokoleniom, Panzer Spade jest idealnym wyborem. To narzędzie, które jest nie tylko niezwykle wytrzymałe, ale również wyjątkowo poręczne i niezawodne.

Niezawodna Konstrukcja

Choć nie możemy obiecać, że Panzer Spade jest niezniszczalna, jesteśmy pewni, że jest blisko. Podczas gdy inne saperki często rozpadają się po jednym sezonie, nasza wytrzymuje wiele lat przy normalnym użytkowaniu – bez potrzeby napraw.

Wytrzymałość w Praktyce

Przez "normalne użytkowanie" rozumiemy, że możesz nią wbić w żwir czy twardy grunt bez obaw o uszkodzenia. Dzięki zaostrzonym krawędziom głowni, przecinanie korzeni i gałęzi jest równie proste jak z użyciem siekiery. Ta saperka nadaje się zarówno do codziennych prac ogrodowych, jak i ekstremalnych wyjazdów bushcraftowych.

Rzemieślnicza Jakość

Wysoka wytrzymałość Panzer Spade wynika z ręcznej pracy polskich kowali. Po laserowym wstępnym docięciu głownia jest ręcznie kutowana z 2,5 mm stali sprężynowej 51CrV4 i hartowana do twardości 55 HRC. Rękojeść wykonana jest z wytrzymałego drewna akacjowego, które nie pęka nawet przy dużym obciążeniu. Dodatkowo, całość jest pokryta naturalnym pokostem lnianym, który chroni przed deszczem, śniegiem czy słońcem.

Lekka i Poręczna

Panzer Spade waży zaledwie 0,5 kg, co czyni ją znacznie lżejszą od tradycyjnych saperków. Dzięki temu jest łatwa do przenoszenia, a jej wymiary pozwalają przypiąć ją do plecaka lub pasa bez problemów.

Długa Gwarancja

Nie musisz wierzyć nam na słowo – ostrze Panzer Spade ma 25-letnią gwarancję. Jeśli w ciągu 2 lat saperka się zepsuje, naprawimy lub wymienimy ją na nasz koszt. To daje Ci pewność, że inwestujesz w narzędzie, które spełni Twoje oczekiwania.

Specyfikacje Techniczne

  • Głownia: Stal 51CrV4

  • Wymiary głowni: 140 x 100 mm

  • Grubość głowni: 2,5 mm

  • Rękojeść: Drewno akacjowe

  • Długość całkowita: 480 mm

  • Waga: 450 g

Chcesz saperkę, która przetrwa całe życie? Zamów Panzer Spade!

9 Przedmioty