Termos Esbit Sculptor Vacuum Flask 1L Czarny
search
  • Termos Esbit Sculptor Vacuum Flask 1L Czarny

Termos Esbit Sculptor Vacuum Flask 1L Czarny

128,00 zł
Brutto

Termos Esbit Sculptor Vacuum Flask 1L  black. Model ten ma podwójne ścianki, dzięki którym jeszcze lepiej radzi sobie z utrzymywaniem odpowiedniej temperatury napojów. Konstrukcja została tak opracowana, żeby była poręczna w użytkowaniu. Dodatkowo cechuje się dużą wytrzymałością, co jest cechą wszystkich produktów marki Esbit.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Termos Esbit Sculptor Vacuum Flask 1L  black

Model ten ma podwójne ścianki, dzięki którym jeszcze lepiej radzi sobie z utrzymywaniem odpowiedniej temperatury napojów. Konstrukcja została tak opracowana, żeby była poręczna w użytkowaniu. Dodatkowo cechuje się dużą wytrzymałością, co jest cechą wszystkich produktów marki Esbit.

Termos Esbit Sculptor Vacuum Flask 1L to model o stosunkowo dużej pojemności, który ma podwójne ścianki. Z łatwością utrzymuje odpowiednią temperaturę napojów niezależnie od tego czy wlano świeżo zaparzoną herbatę, czy też mocno zmrożony napój izotoniczny. Wewnątrz powleczono go specjalną cienką warstwą, która ułatwia usuwanie osadu oraz podnosi właściwości termiczne termosu. Ergonomiczny kształt powoduje, że użytkowanie to czysta przyjemność. Termos może służyć zarówno do przechowywania płynów gorących jak i zimnych. Nawet po wielu godzinach będą miały one temperaturę zbliżoną do początkowej. 

Termos Esbit Sculptor Vacuum Flask 1L wyposażono w zamknięcie Twist-and-pour. To rozwiązanie, które dba o szczelność, gdy otwór jest zamknięty, a po otwarciu zapewnia wygodne nalewanie. Ponadto model ma jeszcze jeden atut – drugi kubek umieszczony pod nakrętką.

Wykonany ze stali nierdzewnej;

Podwójne ścianki dla jeszcze lepszej izolacji.

Powleczenie od wewnątrz zwiększa właściwości izolacyjne.

W komplecie kubek.

Zewnętrzna część pokryta powłoką malowaną proszkowo.

Szczelna zakrętka w komplecie.

Izolacja przy temperaturze płynu ok. 98 °C oraz otoczenia oki. 20 °C: po 6 h: ok. 85 °C, po 12 h: ok. 75 °C, po 24 h: ok. 60 °C;

Symbol produktu: VF1000SC, czarny

Esbit
1 Przedmiot