Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
Lina statyczna Teufelberger CHAMELEON 10.5 mm
search
  • Lina statyczna Teufelberger CHAMELEON 10.5 mm

Lina statyczna Teufelberger CHAMELEON 10.5 mm

7,00 zł
Brutto

Nieregularny układ i kolor oplotu sprawia, że Chameleon wyróżnia się spośród pozostałych lin dostępnych na rynku. Od strony technologicznej lina zachowuje najwyższe standardy Teufelbergera co do jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania. Świetnie sprawdzi się podczas prac wysokościowych, arborystycznych czy w parkach linowych. Wersja o średnicy 10.5 mm.

Cena 4.98 dotyczy 1 mb liny.

Ilość
W magazynie

Lina spełnia wszystkie aktualne wymagania europejskiej normy EN 1891A. O odpowiednie parametry produkcji dbają wdrożone przez producenta systemy zarządzania jakością ISO - odpowiednio 9001, 14001, a także 45001. Każdy wyrób jest wielokrotnie indywidualnie kontrolowany w czasie całego procesu produkcji, odpowiadając wysokim standardom narzuconym przez Teufelbergera.

Typowo dla tego typu lin, Chameleon to konstrukcja rdzeniowa, wyposażona w zewnętrzną koszulkę. Rdzeń składa się z równolegle poprowadzonych wiązek włókien, dzięki którym lina zachowuje stabilność i elastyczność. Ochrania go zwarta, 32-splotkowa koszulka. Tego typu rozwiązanie znacząco ogranicza dostawanie się brudu oraz pyłu do rdzenia, przedłużając żywotność liny. Ułatwia ono także manipulowanie liną podczas zjazdów czy podchodzenia.

Cena 4.98 dotyczy 1 mb liny.

10000 Przedmioty