• Nowy
search

Pistolet wiatrówka Voltran 4.5mm Ekol ES 66C Black Compact

328,00 zł
Brutto

Pistolet wiatrówka Voltran 4.5mm Ekol ES 66C Black Compact to kompaktowa wersja samopowtarzalnego pistoletu pneumatycznego ES 66, którego konstrukcję oparto na broni sygnałowej / gazowej / alarmowej produkowanej przez firmę Voltran.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Pistolet wiatrówka Voltran 4.5mm Ekol ES 66C Black Compact to kompaktowa wersja samopowtarzalnego pistoletu pneumatycznego ES 66, którego konstrukcję oparto na broni sygnałowej / gazowej / alarmowej produkowanej przez firmę Voltran. Dzięki swoim korzeniom, ta jedna z najmocniejszych wiatrówek na rynku 125 m/s przystosowana jest do dynamicznego strzelania sportowego jak i strzelania ciągłego oraz treningu taktycznego a przy użyciu dodatkowych magazynków (opcja) można zwiększyć ilość strzałów jak w prawdziwej broni.

Szkielet - wykonany w całości z metalu Full Metal oddaje realną wagę prawdziwej broni. Pistolet wyposażono w sporej wielkości integralny kabłąk ułatwiający strzelanie oburącz. Metalowe stałe przyrządy celownicze.

Okładziny - wykonane w wytrzymałego tworzywa ABS w kolorze czarnym. Profilowane podcięcia pod palce oraz ryflowana struktura okładzin chwytu zapewniają pewny, stabilny uchwyt.

Mechanizm spustowy - w pistolecie zastosowano mechanizm działający w trybie SA/DA (Single Action / Double Action). Umożliwia to oddanie strzału zarówno z samonapinaniem zewnętrznego kurka oraz strzał z kurkiem uprzednio napiętym.

Magazynek - metalowy o pojemności 14 kulek stalowych podkalibrowych BBs w kal. 4.46 mm. Waga amunicji rozkłada się równomiernie na całej długości magazynka. Należy używać wyłącznie śrutu stalowego BBs.

Zasilanie - za pomocą 12 gramowej kapsuły CO2 mieszczącej się w magazynku znajdującym się w rękojeści pistoletu. Jeden nabój CO2 wystarcza na oddanie około 50-60 efektywnych strzałów.

W zestawie znajdują się - pistolet EKOL ES 66C; klucz imbusowy; futerał z tworzywa.

Kaliber - 4.5 mm / .177

Rodzaj śrutu - 4.46 mm BBs

Prędkość wylotowa - 125 m/s / 410.1 fps

Pojemność magazynka -  14 szt.

Lufa - gwintowana

Długość całkowita - 165.0 mm / 6.50"

Wysokość - 135.0 mm / 5.31"

Szerokość - 41.0 mm / 1.61"

Waga - 920.0 g 

Zasilanie - 12 g kapsuła CO2

Producent - Voltran, Turcja

2 Przedmioty