Kubek termiczny GSI Glacier Stainless Americano czarny

74,00 zł
Brutto

Uniwersalny kubek turystyczny Glacier Stainless Americano marki GSI Outdoors przydaje się nie tylko podczas wypraw w nieznane.

Dzięki wykonaniu z wysokiej klasy stali nierdzewnej 18/8 (zawartość chromu 18%, zawartość niklu - 8%) jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na rdzę. Masz więc pewność, że to kubek, który nie zawiedzie Cię nawet w niepogodę! Słowo "uniwersalny" nie pada w opisie przypadkowo. Nie chodzi o to, że korzystać z niego można niemal wszędzie, ale o to, że poza możliwością picia herbaty czy kawy Americano spełnia też inne funkcje. Świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania napojów, ale możesz w nim też... podgrzać płyny.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Uniwersalny kubek turystyczny Glacier Stainless Americano marki GSI Outdoors przydaje się nie tylko podczas wypraw w nieznane.

Dzięki wykonaniu z wysokiej klasy stali nierdzewnej 18/8 (zawartość chromu 18%, zawartość niklu - 8%) jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na rdzę. Masz więc pewność, że to kubek, który nie zawiedzie Cię nawet w niepogodę! Słowo "uniwersalny" nie pada w opisie przypadkowo. Nie chodzi o to, że korzystać z niego można niemal wszędzie, ale o to, że poza możliwością picia herbaty czy kawy Americano spełnia też inne funkcje. Świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania napojów, ale możesz w nim też... podgrzać płyny!

Nieźle? Oczywiście oprócz tego utrzymuje on temperaturę napoju przez kilka godzin, co osiągnięto dzięki odpowiedniej izolacji. A wytłoczona pokrywka gwarantuje, że nie rozlejesz aromatycznego americano!


Parametry:

·        pojemność: 473 ml

·        wymiary: 91x81x165 mm

·        waga: 258 g

GSI Outdoor
1 Przedmiot