Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
Kamizelka Direct Action Spitfire Plate Carrier - Pencott Wildwood
search
  • Kamizelka Direct Action Spitfire Plate Carrier - Pencott Wildwood

Kamizelka Direct Action Spitfire Plate Carrier - Pencott Wildwood

997,00 zł
Brutto

Direct Action Spitfire Plate Carrier to najlżejsza w swojej klasie, wielozadaniowa kamizelka taktyczna, uszyta z laserowo wycinanej Cordury oraz materiału softshellowego.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Direct Action Spitfire Plate Carrier to najlżejsza w swojej klasie, wielozadaniowa kamizelka taktyczna, uszyta z laserowo wycinanej Cordury oraz materiału softshellowego. Nowoczesna, modułowa budowa i najwyższej jakości wykonanie gwarantują zarówno wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne jak i pełen komfort podczas użytkowania. Dzięki zastosowaniu technologii laserowego cięcia Cordury odczuwalnie zredukowano wagę i zachowano przy tym spójność kamuflażu całej kamizelki.

Kamizelka składa się z dwóch paneli ,przedniego i tylnego ,które są łączone i regulowane dzięki obszyciom z rzepa na szelkach. Spitfire Plate Carrier jest dostępny w trzech rozmiarach i każdy jest przystosowany do przenoszenia wkładów balistycznych SAPI / ESAPI. Montowane są w dwóch zapinanych od dołu rzepem kieszeniach. Cała powierzchnia kamizelki zamiast obszyć taśmami w standardzie MOLLE/PALS ,posiada wycinane laserowo sloty co wciąż umożliwia dowolną konfigurację ładownic i zasobników. Dodatkowo główny panel z przodu jest mocowany na rzep i może być zastąpiony dedykowanym panelem ze zintegrowanym zestawem ładownic. Od wewnątrz Spitfire posiada obszycie z materiału softshellowego oraz cztery podłużne paski rzepa, przeznaczone do opcjonalnego montażu miękkich wkładek dystansowych. Na przednim panelu naszyto podłużny kawałek rzepa przeznaczony na naszywki lub identyfikatory podczerwieni. Po obu stronach przedniego panelu znajdują się również regulowane pętle do prowadzenia przewodów radia lub rurki systemu hydracyjnego. W zestawie znajdują się także montowane na rzep poduszki na ramiona ,które pozwalają na równomierne rozłożenie ciężaru całej kamizelki. Na przednim panelu naszyto również podłużny kawałek rzepa przeznaczony na naszywki lub identyfikatory podczerwieni.

W dolnej sekcji znajduje się wygodny pas Cummerbund ,który składa się również wykonany jest z laminatu oraz obszyć softshellem. Konstrukcja oprócz doskonałej stabilizacji i dopasowania do sylwetki użytkownika pozwala na montaż bocznych wkładów balistycznych za pomocą sprzedawanych osobno adapterów.

Direct Action Spitfire Plate Carrier posiada również szereg rozwiązań, które powodują, że kamizelka stanowi idealną platformę do budowania zestawu w zależności od potrzeb użytkownika. Dlatego z przodu znajdują się dwie, zabezpieczone elastycznym materiałem klamry do zamocowania paneli chest rigów D.A. Tempest, Tiger Moth oraz Hurricane. Natomiast z tyłu znajduje się duży panel rzepa oraz zamki błyskawiczne po bokach, które służą do dopięcia modułu Spitfire Assault Panel. Oprócz tego kamizelka może być wyposażona w system szybkiego wypinania, który w sytuacji awaryjnej pozwala na szybkie zdjęcie całego zestawu.

Produkt powinien być czyszczony według zaleceń producent w temperaturze do 30 st. C. Wskazane jest również zamiast prania, czyszczenie wilgotną gąbką lub z użyciem środków do mycia i pielęgnacji Cordury.

 Specyfikacja:

Wykonana z wytrzymałego i lekkiego laminatu Cordury oraz materiału softshellowego

Na całej powierzchni wycinane laserowo sloty do troczenia ładownic i kieszeni MOLLE/PALS

Wewnętrzne kieszenie z przodu i z tyłu przeznaczone na wkłady balistyczne

Szeroki i regulowany pas hybrydowy cummerbund

Wymienny, mocowany na rzep przedni panel MOLLE

Regulowana w pionie i poziomie

Panel velcro ID na naszywki i identyfikatory z przodu

Pętle na bokch do zabezpieczenia rurki systemu hydracyjnego lub przewodów radiostacji

Niewielka kieszonka z przodu

Możliwość zamocowania wewnętrznych padów dystansowych (sprzedawane osobno)

Przystosowana do montażu systemu szybkiego wypinania (sprzedawany osobno)

Przystosowana do montażu adapterów MOLLE oraz kieszeni na dodatkową balistykę (sprzedawane osobno)

System mocowania paneli chest rigów zgodny z Mayflower Velocity Systems Standard

Obszycie z rzepa z tyłu oraz zamki błyskawiczne zgodne z Crye Precision AVS™ Standard do dopięcia modułu Spitfire Assault Panel

Wzmacniany uchwyt ewakuacyjny

Kamizelka wyprodukowana w Polsce

Materiał: Cordura 500D Pencott Wildwood

Waga: M: 623 g, L: 672 g, XL: 682 g

Kod produktu: PC-SPTF-CD5-XXX-X

Producent: Direct Action, Polska

1 Przedmiot