Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
  • Nowy
Nóż Morakniv Craft Basic 511 stal węglowa
search
  • Nóż Morakniv Craft Basic 511 stal węglowa

Nóż Morakniv Craft Basic 511 stal węglowa

39,00 zł
Brutto

Mora Craftline Q 511 to dobra propozycja na tani i podstawowy nóż. Model Q 511 posiada użytkową klingę wykonaną ze stali węglowej. Zastosowanie takiej stali podnosi agresywność cięcia, a właściwe hartowanie powoduje, że nóż długo trzyma ostrość. Rękojeść z tworzywa w kolorze czerwonym zapewnia wygodny chwyt, a pojedyncza garda chroni rękę przed przypadkowym ześlizgnięciem się jej na krawędź tnącą.

Prosta budowa zapewnia łatwość w utrzymaniu narzędzia w czystości. Do noża dołączona jest funkcjonalna pochewka wykonana z plastiku, która posiada pętle do przymocowania narzędzia do paska.

Ilość
W magazynie

Cechy noża Morakniv Craft Basic 511

  • Głownia wykuta z zapewniającej odpowiednio „agresywne” cięcie stali węglowej;
  • zahartowana głownia dobrze trzyma ostrość;
  • anatomicznie uformowana rękojeść z tworzywa zapewnia bezpieczny i komfortowy chwyt;
  • mocna pochewka z pętelką służącą do mocowania na pasku.

MORA OF SWEDEN pojawiła się na międzynarodowym rynku w 2005 roku, jednak korzenie firmy sięgają do lat 1912 i 1891 kiedy to dwie manufaktury nożowe Mora – KJ Eriksson i Frost's Knife łączą się w spółkę. Zjednoczenie doprowadza do rozszerzenia asortymentu oraz zdolności do uruchamiania wielu projektów, które przyczyniają się do dalszego rozwoju firmy. Dzięki temu Mora jest firmą ze 100-letnim doświadczeniem w produkcji narzędzi tnących. Noże oraz pozostałe narzędzia MORA są stosowane w różnych dziedzinach, a osoby, które ich używają mają jedną wspólną cechę. Chcą narzędzi, które upraszczają pracę, są łatwe w obsłudze, i zostały zaprojektowane z zastosowaniem wysokiej ergonomii. Nieważne czy produkty MORA znajdują się na budowach, w zakładach pracy. Albo, gdy wykorzystywane są podczas polowania, łowienia ryb, lub podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu.

5 Przedmioty