Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
KARABIN WIATRÓWKA HATSAN (STRIKER 1000X) kal. 5,5
search
  • KARABIN WIATRÓWKA HATSAN (STRIKER 1000X) kal. 5,5
  • KARABIN WIATRÓWKA HATSAN (STRIKER 1000X) kal. 5,5
  • KARABIN WIATRÓWKA HATSAN (STRIKER 1000X) kal. 5,5
  • KARABIN WIATRÓWKA HATSAN (STRIKER 1000X) kal. 5,5

KARABIN WIATRÓWKA HATSAN (STRIKER 1000X) kal. 5,5

687,00 zł
Brutto

    Hatsan STRIKER 1000X, model wiatrówki łamanej o sprawdzonej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania. Proste i trwałe rozwiązania techniczne zastosowane w wiatrówce decydują o tym iż jest to produkt wysoce bezawaryjny pozwalający się cieszyć długim bezobsługowym użytkowaniem. Stworzona dla wszystkich, tych którzy poszukują dobrego, mocnego karabinka w przystępnej cenie. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Lufa - precyzyjna gwintowana lufa Hatsan Arms o długości 16.6" (420 mm).

Osada - ergonomiczna wykonana z drewna bukowego. Poduszka policzkowa typu Monte Carlo ułatwia złożenie się do strzału jak i celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo oraz leworęcznych. Gumowa stopka na końcu kolby absorbuję energię odrzutu po oddanym strzale.

Szyna montażowa - 11 mm pozwala na montaż dowolnego celownika optycznego. Dodatkowo szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.

Wiatrówki z serii STRIKER posiadają wiele rozwiązań poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania:

Anti Bear-Trap Safety - zabezpiecza przed przedwczesnym zwolnieniem sprężyny podczas jej naciągania, chroniąc tym samym przed ewentualnymi urazami dłoni lub palców.

TruGlo - światłowodowe przyrządy celownicze z włókien szklanych w kontrastowych kolorach. Umożliwiają precyzyjne oddanie strzału również przy słabym oświetleniu. Muszka (czerwona), szczerbinka (zielona). Możliwość regulacji w pionie jak i poziomie.

Automatyczny bezpiecznik - w tylnej części cylindra wiatrówki chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Takie umiejscowienie pozwala na intuicyjną obsługę bezpiecznika kciukiem. Przed oddaniem strzału należy wcisnąć bezpiecznik co spowoduje zwolnienie blokady spustu, (każdorazowe naciągnięcie sprężyny wiatrówki powoduje automatyczne jego zadziałanie). 

Dane techniczne:

Model: Striker 100x 

Kaliber: 5,5/.22 cal

Max. prędkość wylotowa245 m/s (800fps)

Kolba: Drewno bukowe z profilowaną baką policzkową typu "Monte Carlo"

Długość całkowita: 1095 mm (43")

Długość lufy:  420 mm (16.5")

Waga: 2.9 kg (6.4 lbs)

Średnica światłowodu: Szczerbinka -  0.9 mm (.035") zielony  Muszka - 1.5 mm (.060") czerwony

1 Przedmiot