Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
  • Nowy
Latarka LED Fenix WT25R
search
  • Latarka LED Fenix WT25R
  • Latarka LED Fenix WT25R
  • Latarka LED Fenix WT25R
  • Latarka LED Fenix WT25R
  • Latarka LED Fenix WT25R

Latarka LED Fenix WT25R

268,00 zł
Brutto

Fenix WT25R to wielofunkcyjna latarka przemysłowa o maksymalnym strumieniu światła 1000 lumenów, wyposażona w głowicę z regulacją kąta nachylenia, montaż magnetyczny niezbędny podczas pracy wymagającej wolnych rąk oraz wygodny system ładowania za pomocą magnetycznego kabla.

Fenix WT25R to mocna latarka kątowa, która dzięki swej funkcjonalności, łatwości montażu, wygodzie ładowania oraz możliwości regulacji kąta strumienia, sprawdzi się nie tylko w pracach warsztatowych, ale także codziennych działaniach wymagających wolnych rąk.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Fenix WT25R ma minimalistyczny design, który nawiązuje do stylu wojskowych kątówek używanych przez wojsko w drugiej połowie XX wieku. Korpus ma kształt smukłego prostopadłościanu o ryflowanej powierzchni, dzięki czemu nie wyślizguje się z dłoni, jest poręczny i wygodny w użytkowaniu. Obudowę Fenix WT25R wykonano z anodowanego aluminium oraz wytrzymałego polimeru, dlatego latarka jest nie tylko odporna na uszkodzenia, ale także lekka (masa z batrią 137 g).

Elementem, który wyróżnia latarkę, jest ruchoma głowica z kątową regulacją w zakresie 105°. Taka funkcjonalność umożliwia kierowanie światła pod wybranym przez nas kątem, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas wszelkiego typu napraw, inspekcji oraz oświetlenia trudniej dostępnych miejsc. Do pożądanych cech każdej latarki warsztatowej należą łatwość oraz uniwersalność montażu. Dlatego w Fenix WT25R zastosowano podwójny system mocowania tj. szeroki stalowy klips umożliwiający noszenie latarki przy pasie, kieszeni lub torbie oraz magnetyczną końcówkę pozwalającą na szybkie mocowanie latarki do stalowych powierzchni. Niezależnie od wybranego sposobu mocowania ręce użytkownika pozostają wolne, umożliwiając wykonywanie czynności wymagających dwóch rąk.

Dioda o strumieniu 1000 lumenów

Źródłem światła jest dioda nowej generacji Cree XP-L HI, emitująca maksymalny strumień światła 1000 lumenów na dystansie aż 220 m. Neutralna barwa światła nie męczy oczu, zapewnia bardziej naturalne oddawanie kolorów oraz lepszą widoczność detali. Użytkownik ma do dyspozycji 4 tryby pracy światła stałego (turbo, wysoki, średni, niski) oraz 2 tryby światła błyskowego (strobo i SOS). Dzięki temu możemy nie tylko dopasować strumień światła do naszych potrzeb, ale także wpływać na czas pracy latarki.

Wszystkie czynności związane z obsługą latarki tj. włączaniem, wyłączaniem oraz zmianą trybów obsługiwane są za pomocą jednego bocznego przycisku ze wbudowanym wskaźnikiem poziomu akumulatora. Diodowy wskaźnik w czytelny sposób informuje o stanie akumulatora, dzięki czemu możemy wydajniej zarządzać zapasem energii.

Wygodne ładowanie magnetyczne

Do zasilania latarki producent zastosował wymienne ogniwo Fenix ARB-L18-3400 o pojemności 3400 mAh. Według danych producenta zastosowany akumulator zapewnia do 220 minut pracy w trybie maksymalnym 1000 lumenów lub do 29 godzin w trybie niskim 50 lumenów. Dodatkowo dzięki funkcji wskaźnika poziomu akumulatora (diody w bocznym włączniku) możemy kontrolować pracę latarki i zarządzać pozostałym zapasem energii. Po każdorazowym wciśnięciu włącznika (na wyłączonej latarce), diody w czasie rzeczywistym informują nas o stanie akumulatora.

W Fenix WT25R zastosowano wygodny system ładowania niewymagający wyjmowania baterii z latarki. Ładowanie odbywa się za pomocą magnetycznego kabla oraz pozłacanego wtyku. Po zbliżeniu magnetycznego kabla do gniazda wtyczka zostaje samoistnie podpięta do portu. Takie rozwiązanie jest wygodne, chroni port i kabel przed uszkodzeniem mechanicznym (wyszarpnięcie) oraz wyklucza konieczność kontroli czy wtyczka została prawidłowo podpięta do ładowania.

Funkcje dodatkowe

W latarce zastosowano zabezpieczenie przed przegrzaniem, odwróconą polaryzacją, blokadę przed przypadkową aktywacją oraz tryb pamięci. Funkcja ta zapamiętuje i uruchamia latarkę w ostatnim trybie, którego używaliśmy przed wyłączeniem latarki. Korpus Fenix WT25R ma stopień ochrony IP66, jest zatem odporny działanie mocnego deszczu, wnikanie kurzu oraz upadek z wysokości 1 m.

Dioda Typ Tryb Maks. moc [lm] Maks. czas pracy [h min] Maks. zasięg [m] Maks. światłość [cd]
biała ciągły niski 50 29 h 50 672
średni 150 11 h 85 1877
wysoki 400 4 h 50 min 145 5186
turbo 1000 3 h 40 min 220 11905
migający strobo 1000 - - -
  SOS 50 - - -
2 Przedmioty