Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
  • Nowy
Gnom - lekki toporek leśny z hartowanym obuchem
search
  • Gnom - lekki toporek leśny z hartowanym obuchem
  • Gnom - lekki toporek leśny z hartowanym obuchem
  • Gnom - lekki toporek leśny z hartowanym obuchem
  • Gnom - lekki toporek leśny z hartowanym obuchem

Gnom - lekki toporek leśny z hartowanym obuchem

319,00 zł
Brutto

GWARANCJA PRODUCENTA 25LAT

Idealny toporek na następny biwak, Gnom to tradycyjne, ręcznie kute narzędzie wykonane z litej stali i drewna hikorowego. Siekiera ma skandynawski design i jest wykonana ręcznie w starym stylu. Nasze siekiery są kute tradycyjnymi metodami, dlatego każda z nich jest jedyna i niepowtarzalna. Aby podkreślić ich wyjątkowość nie szlifujemy powierzchni siekier w całości pozostawiając ślady po kuciu, dzięki czemu zachowują one surowy, tradycyjny charakter.

Materiał trzonka to drewno hikorowe, które jest wytrzymałe, ale wystarczająco lekkie do długotrwałego użytkowania. Ostrze z litej stali jest ręcznie kute przez naszych mistrzów rzemiosła, którzy są ekspertami w tworzeniu ostrzy, które są zarówno wystarczająco twarde, aby rąbać drewno, jak i wystarczająco elastyczne, aby nie odpryskiwały i nie łamały się przy uderzeniu.

Przy wadze głowicy zaledwie 600 gramów (1 funt+), siekiera jest wystarczająco lekka, aby każdy mógł ją nosić ze sobą gdziekolwiek się udaje!

Obuch siekiery został zahartowany, aby zwiększyć trwałość i uodpornić go na uszkodzenia spowodowane silnymi uderzeniami podczas używania go jako młotka.

Ten topór to idealny sposób na wprowadzenie do swojego życia odrobiny uroku starego świata.
Jest ręcznie robiona i kuta, przy użyciu wyłącznie litej stali i drewna jesionowego. Skandynawski projekt jest zarówno piękny, jak i funkcjonalny, z hartowanym obuchem, która sprawia, że jest świetna do rąbania drewna i wbijania kołków. Jest również lekki, waży zaledwie 900 g, więc możesz go łatwo nosić ze sobą, gdziekolwiek się wybierasz.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

2 Przedmioty