• Nowy
Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2
search
  • Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2
  • Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2
  • Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2

Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2

269,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 to nowoczesny pistolet wiatrówkowy strzelający śrutem BB's, wyposażony w ciężki metalowy zamek, profilowaną rękojeść oraz szynę akcesoryjną Picatinny.

IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 jest repliką pneumatyczną izraelskiego pistoletu Jericho 941, nazywanego także Baby Eagle, nawiązując do znanego modelu Desert Eagle.

Wiatrówka cechuje się dobrym spasowaniem i wykończeniem konstrukcji, w której możemy wyróżnić ciężki metalowy zamek (ruchomy) oraz polimerowy szkielet, nawiązuące do budowy oryginału.

Podobnie jak w oryginale pistolet ma powiększony kabłąk, szkielet z szyną akcesoryjną, bezpiecznik skrzydełkowy oraz zamek żebrowany w przedniej i tylnej części. Rękojeść pistoletu ma profilowane wycięcia na palce oraz drobne antypoślizgowe teksturowanie zgodne z fakturą okładzin broni palnej.

Powyższe rozwiązania powodują, że wiatrówka bardzo dobrze i komfortowo leży niemalże w każdej dłoni. Wiatrówka ma mechaniczne przyrządy celownicze, oznaczone kontrastowymi białymi kropkami, pozwalającymi na szybsze zgrywanie muszki i szczerbinki oraz łatwiejsze „wejście w cel”.

Zamek pistoletu jest ruchomy, co umożliwia jego „suche” przeładowanie. Należy jednak pamiętać, że pistolet nie ma systemu blow-back, dlatego zamek „nie pracuje” podczas strzału.

Wszystkich pasjonatów broni i militariów z pewnością ucieszy fakt, że na wiatrówce naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Israel Military Industries.

2 Przedmioty