Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
Pistolet wiatrówka Razor Gun Maverick 84 4,5 mm BB CO2
search
  • Pistolet wiatrówka Razor Gun Maverick 84 4,5 mm BB CO2
  • Pistolet wiatrówka Razor Gun Maverick 84 4,5 mm BB CO2
  • Pistolet wiatrówka Razor Gun Maverick 84 4,5 mm BB CO2

Pistolet wiatrówka Razor Gun Maverick 84 4,5 mm BB CO2

273,00 zł
Brutto

RazorGun Maverick 84 to solidnie wykonana wiatrówka na CO2, przeznaczona do rekreacji oraz nauki strzelania.

Ilość
W magazynie

RazorGun Maverick 84 to solidnie wykonana wiatrówka na CO2, przeznaczona do rekreacji oraz nauki strzelania.

Jeśli szukasz swojego pierwszego pistoletu wiatrówkowego, RazorGun Maverick 84 to sprawdzony model, który wyróżnia się przystępną ceną, wytrzymałą metalową konstrukcją oraz wysoką wydajnością strzałów.

Wiatrówka swoją budową nawiązuje do włoskiego pistoletu Beretta M84, który odniósł duży sukces rynkowy za sprawą kompaktowej konstrukcji oraz wysokiej niezawodności.

Szkielet, zamek, lufę oraz magazynek wykonano z metalu, w rezultacie wiatrówka waży ponad 700 g, czyli tyle ile wersja bojowa tego pistoletu. Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. By uzyskać dostęp do portu kapsuły, wystarczy jedynie odsunąć do tyłu polimerową okładzinę chwytu. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i pozwala na szybką wymianę kapsuły bez dodatkowych narzędzi. Okładziny mają drobne teksturowanie, poprawiające chwyt oraz kontrolę na pistoletem.

Maverick 84 nie posiada systemu blow-back, w rezultacie z jednej kapsuły możemy oddać nawet do 80 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej, wynoszącej ok. 130 m/s. Niewątpliwą zaletą wiatrówki jest prosta konstrukcja, z niewielką liczbą ruchomych elementów, co ma znaczący wpływ na niezawodność oraz trwałość działania pistoletu. Wiatrówka strzela okrągłym śrutem BB's 4,46 mm, ładowanym do wysuwanego z rękojeści magazynka o pojemności 20 śrucin.

Stalowy śrut BB's świetnie sprawdza się w dynamicznym strzelaniu, w odróżnieniu od śrutu ołowianego jest także niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne, dlatego może być ładowany do magazynków dużej pojemności bez obaw o zdeformowanie.

W wiatrówce zastosowany mechanizm spustowy typu DAO (z ang. Double Action Only), w którym przeładowanie oraz napięcie mechanizmu spustowego następuje każdorazowo po ściągnięciu języka spustowego. Takie rozwiązanie znacząco upraszcza obsługę, co w przypadku osób początkujących ma duże znaczenie. Mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika suwakowego, zlokalizowanego po prawej stronie szkieletu. Wiatrówka wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze w postaci muszki i szczerbiny, świetnie sprawdzające się podczas nauki strzelania.

RazorGun Maverick 84 będzie doskonałym wyborem dla osób, które szukają prostej i niezawodnej wiatrówki do rekreacji na świeżym powietrzu.

DANE TECHNICZNE

Dane podstawowe

Energia kinetyczna naboju [J] Poniżej 17

Kaliber [mm] 4,5

Pojemność magazynka [szt.] 20

Prędkość początkowa [m/s] 160 m/s

Zabezpieczenia

Typ zabezpieczenia bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału

Zasilanie

Ilość strzałów z jednostki zasilania 80

Typ zasilania CO2 12 g

Dane dodatkowe

Kolor czarny

Materiał obudowy metal

Materiał okładzin guma

Wymiary

Długość całkowita [mm] 180 mm

Długość lufy [mm] 134 mm

Masa [g] 705

3 Przedmioty