Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
Okulary ochronne NESS+ Bolle Safety NESSPPSF
search
  • Okulary ochronne NESS+ Bolle Safety NESSPPSF

Okulary ochronne NESS+ Bolle Safety NESSPPSF

55,00 zł
Brutto

Stylowe i lekkie okulary ochronne NESS+ z przyciemniony wizjerem w wersji wyposażonej w wykończone termoplastycznym polimerem zauszniki. Zapewniają wysoki poziom ochrony idący w parze z komfortem użytkowania. 

Model ten w całości wykonany jest ze wzmacnianego poliwęglanu. Panoramiczny wizjer Curve 10 o grubości 2,2 mm posiada zewnętrzną powłokę antyzarysowującą (anti-scratch) oraz wewnętrzną trudnoparującą (anti-fog). 

Okulary wyposażone są w najnowszą powłokę Platinum® o właściwościach niezarysowujących (anti-scratch) oraz zapobiegających parowaniu (anti-fog). Powłoka ta przekracza wymogi międzynarodowych norm, w szczególności EN166 K i N. Jest ona nakładana po obu stronach wizjera, przez co czyni go odpornym na zarysowania (1,4 cd/m²), nadaje mu dużą wytrzymałość na najbardziej nawet agresywne środki chemiczne oraz spowalnia występowanie parowania. 

W zestawie znajduje się nylonowy pasek do zawieszania okularów na szyi (CORDC). 

Waga: 28 g 
Klasa wytrzymałości wizjera: FT KN
Klasa wytrzymałości ramki: FT 
Klasa optyczna: 1 
Filtry: 5-3,1 wg EN 172 - UV 
Normy: EN166 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Prowadnica do ostrzenia noży na kamieniach Taidea T1091AC

Zaprojektowana specjalnie, aby ułatwić ostrzenie noży na kamieniach wodnych. Poprzez zamocowanie prowadnicy na ostrzonym nożu uzyskuje się prawidłowy kąt ostrza noża. Część prowadnicy stykająca się ze ścierniwem jest wykonana ze specjalnej ceramiki, w celu zapewnienia długiej żywotności narzędzia. Rekomendowana dla noży o szerokości ostrza powyżej 0.75 cala

 

Gwarancja 3 lata.

Bolle
1 Przedmiot