Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
Lina połówkowa Extrem II 9 mm Edelweiss - zielona - 60m
search
  • Lina połówkowa Extrem II 9 mm Edelweiss - zielona - 60m

Lina połówkowa Extrem II 9 mm Edelweiss - zielona - 60m

677,00 zł
Brutto

Extrem II 9 mm firmy Edelweiss to odporna na zużycie, dynamiczna lina połówkowa.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Extrem II 9 mm doskonale sprawdzi się podczas wspinaczki na własnej asekuracji w skałkach oraz do asekuracji podczas wspinaczki w górach. Bezpieczna średnica i odporność na uszkodzenia mechaniczne sprawiają, że jest to lina którą docenią zarówno początkujący amatorzy wspinaczki na “własnej” jak również instruktorzy szkolący kursantów. Niezwykle przystępna cena czynią z modelu Extrem II 9 mm propozycję wartą rozważenia. Cena za 1 mb.

Extrem II 9 mm wpisuje się w segment lin o większej średnicy. Są to modele preferowane zarówno przez początkujących wspinaczy w związku z łatwością w asekuracji, a także przez osoby zaawansowane, poszukujące sprzętu, który sprosta częstemu i intensywnemu użytkowaniu. Lina dzięki swojej konstrukcji w skład której wchodzą technologie Sharp Edge Resistant i Perform 3 jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jej waga pozostaje na bardzo zadowalającym poziomie. Extrem II 9 mm bardzo dobrze pracuje w różnego typu przyrządach asekuracyjnych, dzięki czemu świetnie spisuje się podczas wspinaczki wymagającej błyskawicznego wydawania bądź wybierania luzu. Lina sprawdzi się zarówno podczas wspinaczki tradowej w skałkach jak również podczas klasycznej wspinaczki górskiej i big wallowej.

Extrem II 9 mm firmy Edelweiss to lina dla osób, które poszukują wytrzymałego narzędzia w przystępnej cenie, które umożliwi im bezpieczną realizację górskich marzeń.

Typ: dynamiczna lina połówkowa
Waga: 52 g/1m
Ilość odpadnięć: 15
Siła uderzenia – 5,8 kN
Posuw oplotu: 0 mm

UIAA
CE0120
EN 892

Parametry

Typ: dynamiczna

Średnica(mm): 9

1 Przedmiot