Scyzoryk Victorinox Fieldmaster 1.4713

137,00 zł
Brutto

Szwajcarski scyzoryk kryjący w sobie 15 różnych przydatnych funkcji. Jest lekki, niewielki, a dzięki kółku możesz przypiąć go do kluczy i mieć zawsze przy sobie. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i poza nim.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Szwajcarski scyzoryk kryjący w sobie 15 różnych przydatnych funkcji. Jest lekki, niewielki, a dzięki kółku możesz przypiąć go do kluczy i mieć zawsze przy sobie. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i poza nim. ostrze, duże ostrze, małe otwieracz do puszek śrubokręt 3 mm otwieracz do kapsli śrubokręt 6 mm przyrząd do zdejmowania izolacji rozwiertak, szpikulec i szydło duży śrubokręt gwiazdkowy Philips nożyczki piła do drewna hak wielofunkcyjny wykałaczka pęseta kółko do kluczy Producent: Victorinox Kod produktu: 1.4713 Materiał:ABS / Celidor Rozmiar:91 mm Waga:100 g Gwarancja: Gwarancja 10 lat

2 Przedmioty