Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
Karabinek AEG CM16 Carbine
search
  • Karabinek AEG CM16 Carbine

Karabinek AEG CM16 Carbine

859,00 zł
Brutto

Replika karabinka CM16 Carbine wykonana została w ramach projektu Combat Machine, którego założeniem jest dostarczanie wysokiej klasy replik w cenie, jaką uznać można za ekonomiczną. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Replika karabinka CM16 Carbine wykonana została w ramach projektu Combat Machine, którego założeniem jest dostarczanie wysokiej klasy replik w cenie, jaką uznać można za ekonomiczną. Repliki Combat Machine charakteryzują się najwyższą, charakterystyczną dla firmy G&G jakością wykonania i kulturą pracy oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów. Głównym czynnikiem pozwalającym więc na obniżenie ceny jest zastosowanie korpusu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w miejsce metalu. Istotny jet również fakt, że sam korpus wykonany został z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym - podobnie zresztą jak chwyt przedni czy kolba i niemal wszystkie elementy z tworzywa. Z metalu zaś wykonano lufę zewnętrzną, prowadnicę kolby, zaczepy, obudowę magazynka oraz większość drobnych elementów.

Replika wykonana została w kolorze czarnym. Idealnie nadaje się do prowadzenia działań na krótkim i średnim dystansie, ze względu na zastosowaną sprężynę M100, zapewniającą prędkość wylotową rzędu 330 FPS. Zastosowana grzbietowa szyna RIS pozwala na przyłączenie dowolnego celowniczego urządzenia optycznego w miejsce rączki transportowej, zaś wielopozycyjna kolba umożliwia przystosowanie repliki do indywidualnych preferencji użytkownika.Replika zaopatrzona jest we wzmocniony Gearbox V2 zaopatrzony w łożyska 8 mm. 
Replika objęta jest 12 miesięczną gwarancją.

W skład zestawu wchodzi: 
- replika
- magazynek
- zestaw 1000 szt. kulek G&G 0.20

Dane techniczne:
Napęd: elektryczny
Prędkość początkowa: 330 fps
Tryb ognia: pojedynczy i ciągły
Długość: 885 mm
Pojemność magazynka: 450 kulek , typ Hi-Cap
Hop-Up: tak, regulowany
Waga: 2400 g
Producent: G&G

1 Przedmiot