Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
Pistolet wiatrówka RazorGun Excite 4,5 mm BB CO2
search
  • Pistolet wiatrówka RazorGun Excite 4,5 mm BB CO2
  • Pistolet wiatrówka RazorGun Excite 4,5 mm BB CO2

Pistolet wiatrówka RazorGun Excite 4,5 mm BB CO2

229,00 zł
Brutto

RazorGun Excite 4,5 mm to nowoczesna wiatrówka na CO2, wyposażona w światłowodowe przyrządy celownicze Tru-gloszynę akcesoryjną Picatinny. Wiatrówki marki RazorGun swoją rosnącą popularność zawdzięczają dobrej jakości wykonania, przystępnym cenom oraz atrakcyjnej stylistyce nawiązującej do znanych modeli broni palnej.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

RazorGun Excite 4,5 mm to nowoczesna wiatrówka na CO2, wyposażona w światłowodowe przyrządy celownicze Tru-gloszynę akcesoryjną Picatinny. Wiatrówki marki RazorGun swoją rosnącą popularność zawdzięczają dobrej jakości wykonania, przystępnym cenom oraz atrakcyjnej stylistyce nawiązującej do znanych modeli broni palnej. RazorGun Excite to wiatrówka COwzorowana na włoskim pistolecie Beretta 90 TWO 9 mm. W odróżnieniu jednak od wersji bojowej szkielet oraz zamek wiatrówki wykonano z lekkiego polimeru odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.  RazorGun Excite zasilany jest 12 kapsułą CO2, montowaną w rękojeści po uprzednim odsunięciu polimerowe chwytu. Takie rozwiązanie powoduje, że instalacja oraz wymiana kapsuły odbywają się błyskawicznie i nie wymagają dodatkowych narzędzi.  
Za ergonomię, stabilność chwytu oraz komfort strzelania odpowiadają okładziny o antypoślizgowym teksturowaniu, oraz profilowana anatomicznie rękojeść. W rękojeści mieści się także metalowy magazynek o pojemności 20 śrutów BB
Po wystrzeleniu stalowe kulki BB's 4,46 mm osiągają prędkość ok. 130 m/s. Warto podkreślić, że jedna kapsuła pozwala na oddanie nawet do 60 strzałów z wyrównaną prędkością. Producent zrezygnował z zastosowania systemu blow-back oraz dużej liczby ruchomych części, co w oczywisty sposób wpływa na wysoką wydajność oraz niezawodność wiatrówki. Mechanizm spustowy podwójnego działania DAO (z ang. Double Action Only) umożliwia dynamiczne oddawanie strzałów, dzięki czemu pistolet doskonale sprawdzi się w strzelaniu dynamicznym np. do celów reaktywnych.

2 Przedmioty