Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
  • Wyprzedaż!
Tabletki do dezynfekcji wody pitnej JAVEL AQUA 20 szt
search
  • Tabletki do dezynfekcji wody pitnej JAVEL AQUA 20 szt

Tabletki do dezynfekcji wody pitnej JAVEL AQUA 20 szt

14,00 zł
Brutto

Tabletki do uzdatniania wody Javel  opakowanie 20 szt + worek

Rozpuszczalne tabletki chlorowe Javel® AQUA przeznaczone są do dezynfekcji wody pitnej, której pochodzenie jest wątpliwe lub nieznane. Jako produkt o bardzo wysokiej efektywności biobójczej eliminują mikroorganizmy zawarte w wodzie powodujące zaburzenia żołądkowo-jelitowe. 20 sztuk w pudełku.

DŁUGA DATA WAŻNOŚCI - 03.2027r.

Ilość
W magazynie

W razie braku dostępu do wody uzdatnianej na zaopatrzenie ludności lub wody butelkowanej, w warunkach klęski żywiołowej, wojny lub innego kataklizmu, ogromne znaczenie ma możliwość prostej i szybkiej dezynfekcji wody, którą zapewniają tabletki do uzdatniania wody.

Rozpuszczalne tabletki chlorowe Javel® AQUA przeznaczone są do dezynfekcji wody pitnej  której pochodzenie jest wątpliwe lub nieznane. Jako produkt o bardzo wysokiej efektywności biobójczej eliminują mikroorganizmy zawarte w wodzie powodujące zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Produkt ten określony jest wg norm europejskich EN (12931,12933) jako substancja chemiczna do puryfikacji wody pitnej w wypadkach zagrożenia epidemiologicznego (cholera, tyfus, czerwonka, zaburzenia jelitowe), substancja aktywna NaDCC polecana jest przez WHO w  wytycznych dotyczących jakości wody pitnej.

Są lekkie, łatwe do transportowania i posiadają długi termin ważności. Ich skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami w zakresie działania bakteriobójczego,  sporobójczego, wirusobójczego i grzybobójczego. 

Tabletki pakowane są w pudełka zawierające 20 tabletek w blistrach z dodatkową torebką do przeprowadzania dezynfekcji wody do picia.

Javel®
140 Przedmioty