search

Ultralekki materac Ultralight AMUL/UNI/L

388,00 zł
Brutto

Jeden z najwygodniejszych materacy, na jakich do tej pory spałeś. Ultralekki, gdyż wykonany z pojedynczej warstwy komór powietrznych. Wyposażony w wielofunkcyjny wentyl, który zapobiega niekontrolowanej stracie powietrza podczas pompowania.

Jak nazwa wskazuje, materac Ultralight jest ultralekki. Przy jego tworzeniu wykorzystano pojedynczą warstwę komór powietrznych, przez co uzyskano maksymalną lekkość i kompaktowość. Nie zrezygnowano przy tym z komfortu gwarantowanego przez technologię Air Sprung Cells.

Wielofunkcyjny wentyl stworzono po to, by maksymalnie ułatwić składanie i rozkładanie materaca. Wentyl zapewnia jednokierunkowy przepływ powietrza, zapobiegając rozsszczelnieniu zaworu. Jest szeroki, więc bardzo szybko napompujesz materac.

Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Ultralekki materac Ultralight zbudowany został przy wykorzystaniu pojedynczej warstwy komór powietrznych, w celu uzyskania maksymalnej lekkości i kompaktowości, zachowując jednocześnie komfort gwarantowany przez technologię Air Sprung Cells. Wielofunkcyjny wentyl został stworzony po to by maksymalnie ułatwić składanie i rozkładanie materaca. Wentyl zapewnia jednokierunkowy przepływ powietrza, zapobiegając rozsszczelnieniu zaworu. Szeroki wentyl pozwala na szybkie napompowanie materaca. 

 

Materiały

Wierzchnia warstwa wykonana z materiału 40D Ripstop Nylon

Warstwa wewnętrzna białe TPU z systemem antybakteryjnym

 

Materac w rozmiarze L

- długość x szerokość: 198 x 64 cm

- wymiary po złożeniu: ø7,5 x 20 cm

- waga: 495g

- ilość komór powietrznych Air Sprung Cells: 225.

1 Przedmiot