Ultralekki materac Ultralight AMUL/UNI/L

388,00 zł
Brutto

Jeden z najwygodniejszych materacy, na jakich do tej pory spałeś. Ultralekki, gdyż wykonany z pojedynczej warstwy komór powietrznych. Wyposażony w wielofunkcyjny wentyl, który zapobiega niekontrolowanej stracie powietrza podczas pompowania.

Jak nazwa wskazuje, materac Ultralight jest ultralekki. Przy jego tworzeniu wykorzystano pojedynczą warstwę komór powietrznych, przez co uzyskano maksymalną lekkość i kompaktowość. Nie zrezygnowano przy tym z komfortu gwarantowanego przez technologię Air Sprung Cells.

Wielofunkcyjny wentyl stworzono po to, by maksymalnie ułatwić składanie i rozkładanie materaca. Wentyl zapewnia jednokierunkowy przepływ powietrza, zapobiegając rozsszczelnieniu zaworu. Jest szeroki, więc bardzo szybko napompujesz materac.

Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Ultralekki materac Ultralight zbudowany został przy wykorzystaniu pojedynczej warstwy komór powietrznych, w celu uzyskania maksymalnej lekkości i kompaktowości, zachowując jednocześnie komfort gwarantowany przez technologię Air Sprung Cells. Wielofunkcyjny wentyl został stworzony po to by maksymalnie ułatwić składanie i rozkładanie materaca. Wentyl zapewnia jednokierunkowy przepływ powietrza, zapobiegając rozsszczelnieniu zaworu. Szeroki wentyl pozwala na szybkie napompowanie materaca. 

 

Materiały

Wierzchnia warstwa wykonana z materiału 40D Ripstop Nylon

Warstwa wewnętrzna białe TPU z systemem antybakteryjnym

 

Materac w rozmiarze L

- długość x szerokość: 198 x 64 cm

- wymiary po złożeniu: ø7,5 x 20 cm

- waga: 495g

- ilość komór powietrznych Air Sprung Cells: 225.

1 Przedmiot