Nasz sklep internetowy używa plików cookie w celu zapewnienia lepszej jakości korzystania z serwisu.

cancel
  • Nowy
Odstraszacz psów Dazer II
search
  • Odstraszacz psów Dazer II
  • Odstraszacz psów Dazer II
  • Odstraszacz psów Dazer II
  • Odstraszacz psów Dazer II
  • Odstraszacz psów Dazer II

Odstraszacz psów Dazer II

199,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Odstraszacz psów Dazer II to przenośne urządzenie, które za pomocą niesłyszalnych ultradźwięków skutecznie odstrasza agresywne psy.

Dazer II — odstrasza i tresuje

Dazer II jest nowoczesnym urządzeniem emitującym ultradźwięki o częstotliwości od 20 do 25 kHz. Niska częstotliwość fal dźwiękowych powoduje, że są one niesłyszalne dla człowieka. Psy mają szczególnie wrażliwy słuch, dlatego słyszą także ultradźwięki, które mogą sprawiać im ból, powodować uczucie dyskomfortu oraz dezorientację. Dazer II skutecznie odstrasza psy i w przeciwieństwie do gazu pieprzowego może być używany podczas deszczu i silnego wiatru. Odstraszacz psów Dazer II jest także bezpieczny dla zwierząt, nie rani i nie krzywdzi psów, o czym świadczy fakt, że to samo urządzenie można wykorzystywać do tresury zwierząt oraz eliminowania niewłaściwych zachowań. Według wielu specjalistów Dazer II jest obecnie jednym z najbardziej skutecznych odstraszaczy zwierząt na rynku.

Łatwe użytkowanie

W sytuacji zagrożenia należy skierować urządzenie w kierunku pasu i nacisnąć przycisk centralnej części urządzenia. Po aktywacji Dazer emituje ultradźwięki o skutecznym zasięgu od 7 do 20 m. Dzięki klipsowi urządzenie można mocować na pasie, przy torbie lub plecaku. Czerwona dioda sygnalizuje działanie odstraszacza oraz konieczność wymiany baterii. Do zasilania odstraszacza zastosowano baterię 9 V 6LR61 (w komplecie).

Dazer II szczególnie polecamy jako środek odstraszający dla listonoszy, funkcjonariuszy służb mundurowych, myśliwych, biegaczy, oraz dla osób szukających skutecznej ochrony przed agresywnymi psami.

2 Przedmioty