Kaptur ucieczkowy Maskpol

177,00 zł
Brutto
Kaptur ucieczkowy „Ratunek-Poż” Klasy „S” przeznaczony jest do ewakuacji z zadymionej strefy w czasie pożaru. Kaptur ucieczkowy jest zaprojektowany w uniwersalnym rozmiarze umożliwiającym jego stosowanie, zarówno przez osoby dorosłe jak również dzieci w wieku od 12 lat. Kaptur ucieczkowy zapewnia duże bezpieczeństwo użytkownika dzięki zastosowaniu wysoko przetworzonych materiałów i najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych. Kaptur spełnia wymagania normy PN-EN 403.
Zalety kaptura ucieczkowego „Ratunek-Poż.”:
- wykonany jest z materiałów trudnopalnych, samogasnących
- uniwersalny rozmiar - duże pole widzenia
- uszczelnienie szyi elastycznym kołnierzem
- wyposażony w półmaskę wewnętrzną ograniczającą zawartość tlenku węgla we wdychanym powietrzu oraz zapobiegającą zaparowywaniu wizjera
- wyposażony w filtropochłaniacz chroniący przed dymem oraz gazami powstałymi podczas pożaru łącznie z tlenkiem węgla
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
3 Przedmioty