Antysmogowa półmaska filtrująca SMOG 1U FFP2 NR CZARNY/CZERW

39,00 zł
Brutto

Półmaska antysmogowa służy do zabezpieczenia układu oddechowego przed wdychaniem uciążliwych pyłów i zapachów związanych m.in. z emisją spalin samochodowych. Półmaska idealnie nadaje się do codziennego użytku w drodze do szkoły, biura, na zakupy. Nowatorska konstrukcja półmaski i wyposażenie jej w dwa zawory wydechowe zapewniają chłodniejsze powietrze pod czaszą podnosząc w znacznym stopniu komfort jej użytkowania w porównaniu z półmaskami bez zaworów. Zamontowany zawór wydechowy ułatwia wydychanie powietrza. Kompaktowy, anatomiczny kształt, przyjemny w dotyku i delikatny materiał.
Półmaski skuteczne są przy pyłach PM10, PM2,5, jak i submikronowych.
Półmaska pokryta jest specjalną warstwą włókniny osłonowej wydłużającą jej żywotność.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Półmaska stanowi ochronę przed pyłami PM2,5 i PM10 - max. do 1 000% przekroczenia norm powietrza.  Czas użytkowania półmaski zależy od wielu czynników tj. budowa ciała, wiek, wzrost, poziom wysiłku fizycznego, wykonywana czynność.  Przyjmuje się że produkt przydatny jest do użytku do momentu gdy opory oddechowe wynikające z zapchania pyłem są zbyt duże i uniemożliwiają swobodne oddychanie.

Półmaska antysmogowa służy do ochrony układu oddechowego przed wdychaniem uciążliwych pyłów, dymów oraz mgieł do 10 x NDS i nieprzyjemnych zapachów.  Półmaska idealnie nadaje się do codziennego użytku w drodze do szkoły, biura, na zakupy. Konstrukcja półmaski i wyposażenie jej w dwa zawory wydechowe zapewniają chłodniejsze powietrze pod czaszą podnosząc w znacznym stopniu komfort jej użytkowania w porównaniu z półmaskami bez zaworów. Zamontowane zawory wydechowe ułatwiają wydychanie powietrza.

Półmaski skuteczne są przy pyłach PM10PM2,5, jak i submikronowych. Posiadają warstwę włókniny z węglem aktywnym.  Posiadają kompaktowy, anatomiczny kształt, przyjemny w dotyku i delikatny materiał. Półmaska pokryta jest specjalną warstwą włókniny osłonowej wydłużającej jej żywotność.
Dzięki umieszczeniu zaworów na bokach półmaski można w przerwie wykonywanych czynności złożyć i schować ją do kieszeni nie uszkadzając jej.

Służy do ochrony dróg oddechowych użytkownika przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza występujących w postaci cząstek stałych i/lub ciekłych tworzących aerozole (pyły, dymy, mgły) do 10 x NDS.

Czasza półmaski:

- Włóknina osłonowa (warstwa kolorowa zewnętrzna)
- Włóknina polipropylenowa typu melt blown 
- Włóknina z węglem aktywnym 
- Hydronina, delikatna włóknina przylegająca do twarzy
Elementy dodatkowe:
- 2 x zawór wydechowy
- Zacisk nosowy dla doszczelnienia półmaski w obrębie nosa
- Uszczelka nosowa z pianki polietylenowej
- Zapinki taśm nagłowia do regulacji długości taśm nagłowia
- Taśma nagłowia

5 Przedmioty