Okulary ochronne RUSH Bolle Safety RUSHTWI

26,00 zł
Brutto

Niezwykle wygodne okulary ochronne RUSH firmy Bolle. Model ten charakteryzuje lekka konstrukcja, sportowa stylistyka oraz miękkie i elastyczne zauszniki. 

RUSH posiada przezroczysty, panoramiczny wizjer Curve 9 wykonany ze wzmacnianego poliwęglanu o grubości 2,2 mm. Stanowi on doskonałą ochronę między innymi w trakcie pracy, czy też podczas uprawiania sportów rowerowych, strzeleckich i innych. Specyficzny kolor wizjera B-Twilight jest przeznaczony do działań outdoorowych przy słabym oświetleniu. W warunkach takich zwiększa on kontrast obrazu oraz filtruje 76% światła niebieskiego. 

Wizjer posiada właściwości niezarysowujące (anti-scratch) oraz zapobiegające parowaniu anti-fog. Powłoki anti-fog są nakładana po obu stronach wizjera, przez co jeszcze bardziej spowalniają występowanie parowania. 

Model RUSH wyposażony jest w silikonowy nosek oraz wygodne, elastyczne zauszniki. Wykonano je z wytrzymałego poliwęglanu i posiadają antypoślizgowe wstawki z gumy TPE. 

Do zestawu dodany został pasek CORDC.

Waga: 26 g 
Klasa wytrzymałości wizjera: FT KN 
Klasa wytrzymałości ramki: FT 
Klasa optyczna: 1 
Filtry: 5-2 
Normy: EN166, EN172 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Santoku to japońskie podejście do koncepcji uniwersalnego noża kuchennego. Doskonale sprawdza się podczas porcjowania, krojenia i siekania, jednak jego największą zaletą jest uniwersalność – to nóż, którego specjalnością jest po prostu wszystko. Dzięki doskonałemu wyważeniu, niskiej wadze i specjalnemu kształtowi jest bardzo wygodny w użytkowaniu i niezwykle funkcjonalny.
 
  
 SZCZEGÓŁY
  1. Materiał rękojeści: Drzewo różane
  2. Długość ostrza: 17 cm
  3. Rodzaj ostrza: Ryflowane ostrze
  4. Nadaje się do mycia w zmywarce: Nie
  5. Waga: 102 g
Bolle
1 Przedmiot