Okulary ochronne SILEX Bolle Safety SILEXPSF

33,00 zł
Brutto

Stylowe i lekkie okulary ochronne SILEX z przyciemniony wizjerem w wersji wyposażonej w wykończone termoplastycznym polimerem zauszniki. Zapewniają wysoki poziom ochrony idący w parze z komfortem użytkowania i ciekawym wzornictwem. 

Model ten w całości wykonany jest ze wzmacnianego poliwęglanu. Panoramiczny wizjer Curve 9 o grubości 2,2 mm posiada zewnętrzną powłokę antyzarysowującą (anti-scratch) oraz wewnętrzną trudnoparującą (anti-fog). 

Elastyczne zauszniki Flex 160° gwarantują wysoką wytrzymałość i doskonałe przyleganie do twarzy.

Waga: 28 g 
Klasa wytrzymałości wizjera: FT
Klasa wytrzymałości ramki: FT 
Klasa optyczna: 1 
Filtry: 5-3,1 
Normy: EN166, EN172 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Prowadnica do ostrzenia noży na kamieniach Taidea T1091AC

Zaprojektowana specjalnie, aby ułatwić ostrzenie noży na kamieniach wodnych. Poprzez zamocowanie prowadnicy na ostrzonym nożu uzyskuje się prawidłowy kąt ostrza noża. Część prowadnicy stykająca się ze ścierniwem jest wykonana ze specjalnej ceramiki, w celu zapewnienia długiej żywotności narzędzia. Rekomendowana dla noży o szerokości ostrza powyżej 0.75 cala

 

Gwarancja 3 lata.

Bolle
1 Przedmiot