Okulary ochronne NESS Bolle Safety NESSPSF

26,00 zł
Brutto

Stylowe i lekkie okulary ochronne NESS z przyciemniony wizjerem. Zapewniają wysoki poziom ochrony idący w parze z komfortem użytkowania. 

Model ten w całości wykonany jest ze wzmacnianego poliwęglanu. Panoramiczny wizjer Curve 10 o grubości 2,2 mm posiada zewnętrzną powłokę antyzarysowującą (anti-scratch) oraz wewnętrzną trudnoparującą (anti-fog). 

W zestawie znajduje się nylonowy pasek do zawieszania okularów na szyi (CORDC). 

Waga: 28 g 
Klasa wytrzymałości: FT 
Klasa wytrzymałości ramki: FT 
Klasa optyczna: 1 
Filtry: 5-3,1 wg EN 172 - UV 
Normy: EN166 

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Tytan to metal o najwyższym współczynniku wytrzymałości mechanicznej w stosunku do wagi oraz najbardziej odporny na korozję. Z tych dwóch powodów sprzęt turystyczny wykonany z udziałem tego rzadkiego metalu należy do najchętniej wybieranych ze względu na wytrzymałość, a przede wszystkim ze względu na minimalną wagę!

Składany nóż waży niespełna 15 gramów, przy długości po rozłożeniu aż 170 mm! Dwudzielna rączka posiada rozporową blokadę pozwalająca korzystać z niezbędnika jak z normalnego noża kuchennego. Minimalne rozmiary i niezauważalna waga pozwalają nosić go w zestawie z kuchnią, bidonem, a nawet w kieszeni spodni.

Dane techniczne:
Materiał: tytan
Wymiary złożonego: 22 x 106 mm
Długość całkowita (po rozłożeniu): 170 mm
Waga: 14 g
Producent: Esbit, Niemcy

 

Bolle