Okulary balistyczne COMBAT Bolle Tactical COMBKITN

275,00 zł
Brutto

Zaprojektowane pod kątem maksymalnej ochrony użytkownika, okulary COMBAT francuskiej firmy Bolle Tactical z polikarbonowym wizjerem balistycznym Curve 9 o grubości 2.5mm i wytrzymałości balistycznej zgodnej z normą STANAG 2920. 

W skład zestawu wchodzi komplet trzech soczewek: jasne (Clear-PSI), przyciemniane (Smoke-PSF) oraz ESP (Extra Sensory Perception). W wersji ESP innowacyjna powłoka zmniejsza refleksy i szkodliwe skutki niebieskiego światła (Filtry w wizjerze ESP zatrzymują 57% niebieskiego światła i 100% UVA/UVB, przepuszczają 64% światła widzialnego). Wersja Smoke posiada szkła przyciemniane chroniące przed nawet bardzo silnym słońcem. 

Wszystkie soczewki posiadają od wewnątrz powłokę anti fog, zabezpieczającą przed parowaniem. Na zewnątrz natomiast znajduje się powłoka anti scratch, zapobiegająca przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami. 

Oprawka wykonana została z lekkiego i bardzo wytrzymałego poliwęglanu, odpornego na uderzenia ciał stałych i wyginanie. Specjalny profil oprawki na bokach okularów zapewnia także ochronę boczną. Na nosku i zausznikach znajdują się antypoślizgowe, wykonane z gumy TPR wstawki TIPGRIP. 

W zestawie: 
- Soczewki: Clear (PSI), ESP, Smoke (PSF) 
- Ramka 
- Nosek 
- Nylonowy, usztywniony pokrowiec zamykany dwukierunkowym, gruboziarnistym zamkiem z dwoma taśmami montażowymi zamykanymi rzepem Velcro, 
- Dwa woreczki z mikrofibry do przechowywania nieużywanych soczewek, 
- Elastyczny pasek zabezpieczający okulary przez zsuwaniem się i zgubieniem (szerokość: 15 mm, długość: 280-570 mm). 

Waga: 29 g 
Szkła: Clear (PSI), ESP, Smoke (PSF) 
Klasa wytrzymałości: BT, STANAG 2920: 
- Clear - V50: 824,4km/h | 229m/s 
- ESP - V50: 856,8km/h | 238m/s 
- Smoke - V50: 849,68 km/h | 236m/s 
Klasa wytrzymałości ramki: FT 
Klasa Optyczna: 1 
Filtry: 
- Clear - EN170 2C-1.2 
- ESP - EN172 5-3.1 
- Smoke - EN172 5-3.1 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Czapka Beanie Cap FR Combat Dry

 to lekka czapka wykonana w całości z rozciągliwego materiału Polartec PowerDry FR, który nie chłonie wody oraz nie topi się w kontakcie z ogniem.

Czapka do użytku samodzielnego lub pod hełmem. Sprawdzi się również idealnie jako czapka do biegania.

Cechy:
-Pełna osłona twarzy i szyi
-Oddychający i lekki materiał
-Płaskie szwy
-Jeden rozmiar

Helikon-tex
1 Przedmiot