Poduszka Sea To Summit Aeros Pillow Ultralight Traveller niebieska

118,00 zł
Brutto

Nadmuchiwana poduszka podróżna SeaToSummit Aeros Pillow Ultralight traveller to wygodny “rogalik”, który uprzyjemni Twoją podróż samolotem, samochodem czy pociągiem. Potrzebujesz komfortowych warunków, by zasnąć? Zadbaj o swój własny wypoczynek w podróży z niezauważalnie lekką poduszką w kształcie rogala. Bez problemu zaśniesz w każdym środku lokomocji! Całość schowasz w pokrowcu tak małym, że schowasz go w kieszeni spodni. Na “dobranoc” o każdej porze i w każdym miejscu!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Nadmuchiwana poduszka podróżna SeaToSummit Aeros Pillow Ultralight traveller to wygodny “rogalik”, który uprzyjemni Twoją podróż samolotem, samochodem czy pociągiem. Potrzebujesz komfortowych warunków, by zasnąć? Zadbaj o swój własny wypoczynek w podróży z niezauważalnie lekką poduszką w kształcie rogala. Bez problemu zaśniesz w każdym środku lokomocji! Całość schowasz w pokrowcu tak małym, że schowasz go w kieszeni spodni. Na “dobranoc” o każdej porze i w każdym miejscu.

1 Przedmiot