Filtr do wody Lifestraw Personal

97,00 zł
Brutto

Filtr do wody LifeStraw jak przystało na szwajcarski wynalazek jest rewolucyjny i niezawodny. Przede wszystkim filtr jest bardzo łatwy w obsłudze, użytkowaniu, suszeniu i konserwacji.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Filtr do wody LifeStraw jak przystało na szwajcarski wynalazek jest rewolucyjny i niezawodny. Przede wszystkim filtr jest bardzo łatwy w obsłudze, użytkowaniu, suszeniu i konserwacji.

Po użytkowaniu trzeba go „przessać” czystą wodą, a potem wodę wydmuchnąć i zostawić filtr do wysuszenia na kilka dni. Potem zamknąć zatyczki i w takiej formie może spokojnie czekać do następnego wyjazdu.

Nie musimy się też martwić o to czy filtr jeszcze działa , czy już nie. Po prostu – jak nie da się już przez niego zassać wody – to znaczy że już nie działa.

Filtr jest bardzo mały, kompaktowy i lekki. Waży zaledwie 57 gram. Zmieści się zawsze i do każdego bagażu. Wykonany z mocnego plastiku nie złamie się w transporcie.

ego wydajność to aż 1000 litrów. Przy założeniu, że dziennie potrzebujemy 4 litry wody to ten filtr starcza nam na 250 dni wyjazdów, czyli 35 tygodniowych wyjazdów! Cena 116 zł za 1000 litrów daje 0,12 PLN/ litr wody.

LifeStraw Personal filtruje wszystkie drobiny włącznie z pierwotniakami i bakteriami. Nie filtruje jednak wirusów. Czy jest nam potrzebny do użytkowania turystycznego filtr który filtruje wirusy?

Nie.  Filtr, który filtruje wirusy przyda się w rejonach, do których i tak nikt nie chce jeździć, np. do Liberii czy Sierra Leone, gdzie istnieje zagrożenie zarażenia wirusem Ebola.

Do wędrowania po Europie, Azji i Amerykach filtr LifeStraw jest w większości wystarczający. Dla kogoś kto jednak musi mieć filtr dostarczający wodę bez wirusów i sporo czystszą niż woda butelkowana warto nadmienić, że najtańszy filtr zatrzymujący wirusy kosztuje jakieś 1500 zł i waży ponad pól kilo.

Lifestraw
1 Przedmiot