search

Skarpety Comodo Alpaca STAN

88,00 zł
Brutto

Skarpety Comodo Alpaca STAN

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Grube skarpety wełniane z dodatkiem 25% wełny z Alpaki przeznaczone na sezon zimowy. Skarpety Comodo STAN wykonane z najwyższej jakości wełny z australijskich owiec – Merynosów i wełny z Alpaki, zapewniają idealną izolacje termiczną, chroniąc stopy przede wszystkim przed przegrzaniem, ale również przed zimnem. Dodanie do wełny polipropylenu zwiększa trwałość i wytrzymałość włókna. Skarpety termoaktywne w całej swojej konstrukcji posiadają wielowarstwowe wzmocnienia frotte, w miejscach narażonych na przecieranie strefy frotte są jeszcze dodatkowo wzmacniane aby zwiększyć wytrzymałość na przetarcia, górna cześć skarpety wyposażona jest w system wentylacji zwiększający oddychalność stopy. Model Stan wyposażono w wysoki, nieuciskający ściągacz na łydce.


CECHY:

  • doskonała kontrola wilgotności
  • doskonała izolacja termiczna
  • doskonałą odporność na ścieranie i pilling
  • krótki czas suszenia
  •  ściągacz w śródstopiu sprawia że skarpety utrzymują się zawsze w tej samej pozycji
  • wysoki,nieuciskający ściągacz w górnej części skarpety utrzymuje skarpetę na miejscu
  • dodatkowe wzmocnienia frotte zapewniają trwałość i wytrzymałość

 

SKŁAD:
50% - Wełna Merino
25% - Wełna Alpaka

13% - Poliamid

4% - Polipropylen

3% - Elastan

 

MATERIAŁ:

Merino to wełna pochodząca z azjatyckiej rasy owiec, która obecnie swoje największe pogłowie posiada w Australii. Merino ma znakomite parametry cieplne, jest miłe w dotyku i wspaniale absorbuje wilgoć, dając uczucie suchości i ciepła. Ponadto jest bardzo trwałe i wytrzymałe na trudy użytkowania, nie absorbuje zapachów oraz posiada zdolność regeneracji.

 

Wełna z Alpaki Alpaki to zwierzęta należące do rodziny wielbłądowatych. Żyją w Andach od Peru, przez Chile po Boliwię. Wełnę Alpaki cechuje niska waga, miękki i delikatny chwyt, ale jednocześnie bardzo duża wytrzymałość mechaniczna. Wełna jest również odporna na działanie promieniowania ultrafioletowego. Dodatkowo włókno to jest bardziej błyszczące, elastyczne i sprężyste oraz trzykrotnie bardziej rozciągliwe niż klasyczna wełna owcza.

Comodo
1 Przedmiot