Pokrowiec na wiatrówkę Slim

25,00 zł
Brutto

Pokrowiec na wiatrówkę Slim

Cienki pokrowiec wykonany z wytrzymałego materiału nylonowego, przystosowany do wiatrówek o maksymalnej długości 115 cm. Pusty pokrowiec może zostać zrolowany, co zmniejszy jego rozmiary i ułatwi jego przenoszenie.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Pokrowiec na wiatrówkę Slim

Cienki pokrowiec wykonany z wytrzymałego materiału nylonowego, przystosowany do wiatrówek o maksymalnej długości 115 cm. Pusty pokrowiec może zostać zrolowany, co zmniejszy jego rozmiary i ułatwi jego przenoszenie.

Pokrowiec posiada długi zamek błyskawiczny, dzięki któremu umieszczanie wewnątrz karabinka jest łatwe i szybkie. Na części nieprzylegającej do pleców znajduje się płaska kieszeń o wymiarach 16 x 24 cm. Pozwala ona zabrać ze sobą także tarcze, śrut i naboje CO2.

Dane techniczne: 
Długość: 116 cm
Szerokość:
- w najszerszym miejscu: 24,5 cm
- w najwęższym miejscu: 8,5 cm
Zamek błyskawiczny: 78 cm
Kieszeń płaska