search

Skarpety trekingowe COMODO TRE9 Merino

58,00 zł
Brutto

Skarpety trekingowe COMODO TRE9 Merino

Comodo TRE 9 to grube i ciepłe skarpetki trekkingowe wykonane w 80% z wełny Merino Schoeller. Model ten jest przeznaczony do intensywnego trekkingu w ujemnych temperaturach. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości wełny skarpety będą bardzo ciepłe, cechuje je też bardzo wysoka trwałość.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Skarpety trekingowe COMODO TRE9 Merino

Comodo TRE 9 to grube i ciepłe skarpetki trekkingowe wykonane w 80% z wełny Merino Schoeller. Model ten jest przeznaczony do intensywnego trekkingu w ujemnych temperaturach. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości wełny skarpety będą bardzo ciepłe, cechuje je też bardzo wysoka trwałość. Skarpety są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, przy użyciu technologicznie zaawansowanych maszyn. Dzięki tym skarpetom, Twoje nogi będą suche, stopy będą w miękkiej otoczce i odpowiednio zabezpieczone przed otarciami.


CECHY:

  • podwójny ściągacz utrzymujący skarpetę
  • system amortyzujący
  • elastyczny ściągacz zapewnia brak przesuwania się skarpety podczas chodzenia
  • wzmocnienie w okolicach palców i pięty
  • specjalnie wygładzone szwy
  • neutralizacja „brzydkich” zapachów
  • idealne na długie całodzienne marsze i wyprawy

 

SKŁAD:
80% - Wełna Merino Schoeller
15% - Poliamid

5% - Elastan

 

MATERIAŁ:

Merino Schoeller to wełna pochodząca z azjatyckiej rasy owiec, która obecnie swoje największe pogłowie posiada w Australii. Merino ma znakomite parametry cieplne, jest miłe w dotyku i wspaniale absorbuje wilgoć, dając uczucie suchości i ciepła. Ponadto jest bardzo trwałe i wytrzymałe na trudy użytkowania, nie absorbuje zapachów oraz posiada zdolność regeneracji. Schoeller jest producentem, który stworzył rewolucyjny proces umożliwiający obróbkę wełny bez użycia chloru. Ta innowacja jest efektem zaangażowania producenta na rzecz równowagi ekologicznej. Opracowany proces obróbki wełny – EXP Schoeller – spełnia najwyższe standardy. Proces „wolny od chloru” wykorzystuje mniej zasobów niż konwencjonalne procesy. W końcowym etapie uzyskujemy tkaninę, która jest miękka w dotyku, posiada niskie „owłosienie” i jest niezwykle lekka. Te cechy sprawiają, że odzież wykonana z jej wykorzystaniem są bardzo wygodne w użytkowaniu.

Comodo
1 Przedmiot