Buty Wspinaczkowe Ocun Crest LU

257,00 zł
Brutto

Ocun Crest LU to w kilku słowach komfort, prostota i łatwość użytkowania przy jednoczesnej precyzji. Są to podstawowe cechy tego uniwersalnego buta — przeznaczonego zarówno dla początkujących, jak i średnio-zaawansowanych łojantów.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Buty Wspinaczkowe Ocun Crest LU

Doświadczenia zebrane podczas projektowania takich modeli jak Strike czy Summit, a także bardzo pochlebne opinie użytkowników skłoniły firmę Ocun do wprowadzenia podobnego buta. Buta, w którym dobrze czuć się będą zarówno średnio- zaawansowani wpinacze, jak i zupełnie początkujący. Wersja Crest LU jest modelem sznurowanym, przez co daje się bardzo precyzyjni dopasować buta do stopy, bez zbędnych luzów.

Model charakteryzujący się małą asymetrią oraz klasycznym systemem wiązania za pomocą sznurówek. To połączenie sprawdzonych rozwiązań i precyzyjnego wykończenia produktu. W butach użyto przyczepnej gumy Grippin Dura, znanej także z innych modeli Ocun. Dość duża sztywność buta zapewnia pewniejsze wsparcie niewytrenowanych stóp.

Grippin Dura – zaprojektowana dla maksymalnej trwałości, zapewnia świetne tarcie i stabilność. Zrównoważona mieszanka gwarantuje uniwersalność i trwałość. Idealny wybór do zróżnicowanych zastosowań i trwałości.

Sztywność - duża. Wspomaga mięśnie stóp nieprzyzwyczajonych do butów wspinaczkowych lub przy dłuższych drogach.

Quick Closure (QC) - zastosowanie bardzo wytrzymałego rzepa Velcro gwarantuje wysoki komfort oraz szybkie i łatwe dopasowanie. To idealnie rozwiązanie dla wspinaczy, którzy co rusz muszą ściągać i zakładać buty.

Asymetria: Mała
Cholewka: Skóra naturalna (dwoina)
Patenty: ---
Podeszwa: Grippin Dura
Podszewka: Bawełna (w przedniej części)
Profil przodu: Okrągły
Typ: Velcro
Początkujący: V
Średniozaaw.: V
Zaawansowani: ---

 

Nikwax