Esbit Vacuum Flask XL termos 1,2l

124,00 zł
Brutto

 

Esbit Vacuum Flask XL termos 1,2l 

 

Vacuum XL to wysokiej jakości termos o większej pojemności (1,2 i 1,5 lub 2,1 l) wykonany ze stali nierdzewnej.

 

Wszechstronny model o dużej pojemności z poręcznym uchwytem i paskiem. Świetnie sprawdzi się do przechowywania płynów i jedzenia.

 

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Esbit Vacuum Flask XL termos 1,2l 

Vacuum XL to wysokiej jakości termos o większej pojemności (1,2 i 1,5 lub 2,1 l) wykonany ze stali nierdzewnej. Specjaliści tej znanej niemieckiej marki zaprojektowali niezawodny model, który posłuży Ci przez wiele lat. Zastosowany duży otwór umożliwia na przechowywanie w nim również jedzenia. Model Esbit Vacuum XL posiada w korek automatyczny – otwierany przyciskiem oraz 2 kubki (w tym jeden przenoszony pod nakrętką). Dzięki temu z ciepłego napoju skorzystają jednocześnie dwie osoby. Za bardzo dobre właściwości termiczne Vacuum XL odpowiada próżnia znajdująca pomiędzy ściankami wykonanymi z nierdzewnej stali. Pozwala to na utrzymywanie stałej temperatury napojów lub posiłków zarówno ciepłych, jak i zimnych. Warstwa zewnętrzna jest pokryta czarną powłoką antypoślizgową, co poprawia chwytność np. w rękawiczkach. Wygodę użytkowania podnosi również zastosowana składana rączka plastikowa oraz dołączony do termosu pasek na ramię. Wnętrze termosu pokryte jest warstwą srebra, co podnosi jego właściwości antybakteryjne i termiczne oraz pozwala w łatwy sposób usunąć osad z napojów lub posiłków. Czarna, matowa powłoka antypoślizgowa daje pewny chwyt nawet w grubych rękawicach.

Posiada doskonałą izolację termiczną (dla płynów zarówno gorących jak i zimnych) przy dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne. 

 Zawartość (temp. początkowa 98ºC) miała temperaturę po:

* 6 godz. - 70ºC
* 12 godz. - 55ºC
* 24 godz. - ok. 40ºC. 
Test przeprowadzono w temperaturze 20ºC (+/- 2ºC)

 

Esbit