Zestaw turystyczny ( Palnik i naczynia ) GSI GLACIER STAINLESS MINIMALIST

117,00 zł
Brutto

Funkcjonalny, ultralekki zestaw turystyczny GSI Outdoors Glacier Stainless Minimalist, wykonany z stali nierdzewnej. Idealny dla 1 osoby w góry, jest ergonomiczny, wygodny w używaniu i wytrzymały.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Funkcjonalny, ultralekki zestaw turystyczny GSI Outdoors Glacier Stainless Minimalist, wykonany z stali nierdzewnej. Idealny dla 1 osoby w góry, jest ergonomiczny, wygodny w używaniu i wytrzymały. Bez niego nie będziesz mógł wyobrazić sobie żadnego biwaku. 

 

Menażka/kubek Glacier Stainless Minimalis to bardzo lekki produkt, zaledwie 215 g !, dzięki nie wielkim wymiarom nie zajmuję dużo miejsca w plecaku. Menażka posiada zdejmowany, neoprenowy izolator, który chroni przed oparzeniem oraz pozwala na dłużej zachować wysoką temperaturę. Specjalny chwytak umożliwia bezpiecznie przenoszenie gorącego naczynia, a dzięki wbudowanemu magnesowi nie zgubi się - można go przyczepić do butli.

 

Menażka/kubek wykonana jest ze stali nierdzewnej najlepszej jakości, doskonale sprawdzi się w każdych warunkach – super wytrzymały materiał gwarantuje niezawodność na lata. Pokrywka została wyposażona w praktyczny otwór, który pozwala wygodnie pić z naczynia. Składany spork ma idealnie wymierzone proporcje pomiędzy łyżką a widelcem, zapewnia więc wygodę jedzenia.

 

Zestaw składa się z menażki/kubka 600 ml, pojemnika neoprenowego, pokrywki, sporka oraz gumowego uchwytu.

 

  • wymiary: 10,7 cm x 11,7 cm.
  • waga: 215 g
  • pojemność: 600 ml

 

 Materiał (menażka): Stal nierdzewna

 

Seria Glacier Stainless GSI Outdoors to synonim niezawodności na lata. Wszystkie naczynia wykonane są z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/8, dzięki czemu bez obaw możemy ich używać w każdych warunkach.

 

GSI
1 Przedmiot