search

Karta survivalowa 10 w 1 czarna

4,69 zł
Brutto

Karta survivalowa 10 w 1 to wielofunkcyjne narzędzie, o kompaktowych rozmiarach, które można wygodnie przenosić w portfelu lub kieszeni.

Ilość
In Stock

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Karta survivalowa 10 w 1 to wielofunkcyjne narzędzie, o kompaktowych rozmiarach, które można wygodnie przenosić w portfelu lub kieszeni.

Solidna, lekka i poręczna

Ideą, która przyświecała konstruktorom karty survivalowej, było stworzenie wytrzymałego narzędzia o niewielkim ciężarze oraz małych rozmiarach pozwalających na przenoszenie w taki sposób, by praktycznie zapomnieć o jej obecności. 

W ten sposób powstało solidne stalowe narzędzie o wielkości karty płatniczej, które mieści się w portfelu, damskiej torebce, notesie lub kieszeni codziennego ubioru.

Karta jest lekka (jedynie 36 g), ma płaski profil (zaledwie 1,3 mm), jest także odporna na działanie warunków atmosferycznych i korozji.

Przydatna na co dzień

Na pokładzie karty znajduje się aż 10 narzędzi, które mogą nam pomóc zarówno w codziennych, jak i awaryjnych sytuacjach m.in. nylonowa linka, która może zastąpić zerwane sznurowadło, klucze płaskie i wkrętaki płaskie do drobnych napraw, a także ostrze gładkie i ząbkowane przydatne do otwierania paczek i blistrów.

Funkcje i narzędzia: 

3 wkrętaki płaskie różnej wielkości,

wyciągacz do gwoździ,

miarka (calowa),

otwieracz do butelek,

otwieracz do puszek,

obieraczka do owoców,

4 klucze płaskie,

ostrze gładkie,

ostrze ząbkowane,

linka nylonowa,

klucz do nakrętek motylkowych.

4 Przedmioty