search

Pałka teleskopowa ESP Baton 21" czarna hartowana

158,00 zł
Brutto

Pałka teleskopowa ESP o długości 21 cali wykonana z hartowanej stali, to najczęściej kupowany model batona do codziennego noszenia.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Pałka teleskopowa ESP o długości 21 cali wykonana z hartowanej stali, to najczęściej kupowany model batona do codziennego noszenia.

Paki teleskopowe są jednym z najbardziej skutecznych narzędzi do samoobrony, którym należy jednak umieć się posługiwać, dlatego po zakupie warto rozważyć odbycie kursu posługiwania się batonem.

Pałkę wykonano ze stali Cro-Mo 4130 hartowanej do twardości 40-50 HRC, co zapobiega odkształceniom podczas intensywnego treningu lub użytkowania. Niskowęglowy stop zawiera chrom oraz molibden w wyniku czego baton jest także odporny na rozciąganie, zginanie i zrywanie.

W konstrukcji pałki zastosowano bezszwowe rury klasy CSB 12060 produkowane na zimno. Twarda powłoka niklowo-cynkowa cechuje się wysoką odpornością na ścieranie i uderzenie.

Rękojeść z elastycznego tworzywa o antypoślizgowej fakturze zapobiega wyślizgiwaniu się pałki podczas użytkowania. Obrotowa kabura ze szlufką na pas pozwala na wygodne przenoszenie batona w stanie złożonym lub rozłożonym.

ESP - EURO SECURITY PRODUCTS to czeski producent renomowanych akcesoriów do samoobrony. W jego ofercie można zaleźć najlepszej jakości: pałki teleskopowe, tonfy, paralizatory, gazy i szereg innych produktów do obrony osobistej skierowanych do służb mundurowych i cywili.

DANE TECHNICZNE

Dane dodatkowe

Materiał rękojeści guma

Typ materiału stal

Wymiary

Długość po rozłożeniu [mm] 530

Długość po złożeniu [mm] 210

Masa [g] 427

W zestawie

Elementy zestawu pałki teleskopowej kabura

1 Przedmiot