• Nowy
Kamizelka Direct Action Spitfire Plate Carrier - Pencott Badlands
search
  • Kamizelka Direct Action Spitfire Plate Carrier - Pencott Badlands

Kamizelka Direct Action Spitfire Plate Carrier - Pencott Badlands

1 048,00 zł
Brutto

KAMIZELKA DIRECT ACTION SPITFIRE PLATE CARRIER — PENCOTT BADLANDS

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

KAMIZELKA DIRECT ACTION SPITFIRE PLATE CARRIER — PENCOTT BADLANDS

Spółka Direct Action od 2014 roku zajmuje się sprzętem militarnym, szczególnie w odniesieniu do potrzeb policji i wojsk specjalnych. Producent dokłada wszelkich starań, aby jego sprzęt był jak najwyższej jakości, wyprodukowany z najlepszych materiałów, przy jednoczesnym wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Projekty przygotowywane są pod kierownictwem ekspertów związanych z jednostkami specjalnymi. Produkty materiałowe wykonywane są z nowoczesnego i bardzo trwałego materiału o nazwie Cordura, czyli poliamidu z powłoką poliuretanową z apreturą teflonu, który jest bardzo odporny na rozerwanie.

Firma korzysta wyłącznie z najlepszych, certyfikowanych materiałów, takich jak Cordura®, klamry Duraflex® - Woojin czy zamki YKK®. Te półprodukty w połączeniu z zastosowaniem wytrzymałych nici i przykładaniem uwagi do całego procesu produkcyjnego dają produkt spełniający wszelkie, najbardziej rygorystyczne kryteria. Również w przypadku odzieży Direct Action w grę wchodzą tylko sprawdzone tkaniny wykonane dla potrzeb współczesnego pola bitwy. Charakterystyczną cechą wyrobów polskiego producenta są panele MOLLE/PALS wykonywane z wykorzystaniem technologii cięcia laserem. Zrezygnowanie ze standardowych, naszywanych taśm, nie tylko obniża wagę produktów i zmniejsza liczbę wystających elementów oporządzenia, ale także przyczynia się do zachowania charakteru low-profile, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie cenione.

DIRECT ACTION SPITFIRE PLATE CARRIER 

To najlżejsza w swojej klasie, wielozadaniowa kamizelka taktyczna, uszyta z laserowo wycinanej Cordury oraz materiału softshellowego. Nowoczesna, modułowa budowa i najwyższej jakości wykonanie gwarantują zarówno wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, jak i pełen komfort podczas użytkowania. Dzięki zastosowaniu technologii laserowego cięcia Cordury odczuwalnie zredukowano wagę i zachowano przy tym spójność kamuflażu całej kamizelki.

ZALETY KAMIZELKI TAKTYCZNEJ DIRECT ACTION SPITFIRE PLATE CARRIER 

Kamizelka składa się z dwóch paneli, przedniego i tylnego, które są łączone i regulowane dzięki obszyciom z rzepa na szelkach. Spitfire Plate Carrier jest dostępny w trzech rozmiarach i każdy jest przystosowany do przenoszenia wkładów balistycznych SAPI / ESAPI. Montowane są w dwóch zapinanych od dołu rzepem kieszeniach. Cała powierzchnia kamizelki zamiast obszyć taśmami w standardzie MOLLE/PALS  posiada wycinane laserowo sloty, co wciąż umożliwia dowolną konfigurację ładownic i zasobników. 

Kamizelka Spitfire posiada dodatkowo główny panel z przodu mocowany na rzep, który można zastąpić dedykowanym panelem ze zintegrowanym zestawem ładownic. Wnętrze kamizelki Direct Action Spitfire składa się z obszycia z materiału softshellowego oraz naszytych podłużnych pasów rzepa. Pozwala to na opcjonalne montowanie miękkich wkładów dystansowych. 

Na przednim panelu naszyto podłużny kawałek rzepa przeznaczony na naszywki lub identyfikatory podczerwieni. Po obu stronach przedniego panelu znajdują się również regulowane pętle do prowadzenia przewodów radia lub rurki systemu hydracyjnego. W zestawie znajdują się także montowane na rzep poduszki na ramiona, które pozwalają na równomierne rozłożenie ciężaru całej kamizelki. Na przednim panelu naszyto również podłużny kawałek rzepa przeznaczony na naszywki lub identyfikatory podczerwieni.

Kamizelka taktyczna Direct Action Spitfire posiada specjalny i wygodny pas Cummerbund. Został on wykonany z laminatu oraz obszyty softshellem. Konstrukcja oprócz doskonałej stabilizacji i dopasowaniu do sylwetki pozwala na łatwy montaż bocznych wkładów balistycznych za pomocą sprzedawanych osobno adapterów. 

Direct Action Spitfire Plate Carrier posiada również szereg rozwiązań, które powodują, że kamizelka stanowi idealną platformę do budowania zestawu w zależności od potrzeb użytkownika. Dlatego z przodu znajdują się dwie, zabezpieczone elastycznym materiałem klamry do zamocowania paneli chest rigów D.A. Tempest, Tiger Moth oraz Hurricane. Natomiast z tyłu znajduje się duży panel rzepa oraz zamki błyskawiczne po bokach, które służą do dopięcia modułu Spitfire Assault Panel. Oprócz tego kamizelka może być wyposażona w system szybkiego wypinania, który w sytuacji awaryjnej pozwala na szybkie zdjęcie całego zestawu.

DANE TECHNICZNE:

Wykonana z wytrzymałego i lekkiego laminatu Cordury oraz materiału softshellowego

Na całej powierzchni wycinane laserowo sloty do troczenia ładownic i kieszeni MOLLE/PALS

Wewnętrzne kieszenie z przodu i z tyłu przeznaczone na wkłady balistyczne

Szeroki i regulowany pas hybrydowy cummerbund

Wymienny, mocowany na rzep przedni panel MOLLE

Regulowana w pionie i poziomie

Panel velcro ID na naszywki i identyfikatory z przodu

Pętle na bokch do zabezpieczenia rurki systemu hydracyjnego lub przewodów radiostacji

Niewielka kieszonka z przodu

Możliwość zamocowania wewnętrznych padów dystansowych (sprzedawane osobno)

Przystosowana do montażu systemu szybkiego wypinania (sprzedawany osobno)

Przystosowana do montażu adapterów MOLLE oraz kieszeni na dodatkową balistykę (sprzedawane osobno)

System mocowania paneli chest rigów zgodny z Mayflower Velocity Systems Standard

Obszycie z rzepa z tyłu oraz zamki błyskawiczne zgodne z Crye Precision AVS™ Standard do dopięcia modułu Spitfire Assault Panel

Wzmacniany uchwyt ewakuacyjny

Kamizelka wyprodukowana w Polsce

Materiał: Cordura 500D US Woodland

Waga: M: 623 g, L: 672 g, XL: 682 g

Producent: Direct Action, Polska

1 Przedmiot